Jak współpracują instytucje wsparcia w Gdyni?

Dział Profilaktyki OPiTU spotkał się ze specjalistami z różnych gdyńskich instytucji wsparcia. W jakim celu? By rozmawiać o tym jak pomagamy, jak możemy współpracować i nad czym jeszcze warto się pochylić.

Wspieranie oparte o synergię działań – mówiąc wprost – ma sens i może przynieść wiele korzyści mieszkańcom. Co nie oznacza, że po drodze nie pojawiają się wyzwania. Te jednak to doskonała okazja do tego, by zastanowić się co można zrobić inaczej lub zwyczajnie lepiej.

Wszystkim uczestnikom badania oraz każdemu, kto angażuje się w pomoc drugiemu człowiekowi dziękujemy. Raporty z badań można pobrać klikając na przyciski poniżej:

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…