Szkolenie: Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Miło nam powiadomić, że już niedługo kolejna edycja szkolenia z programu rekomendowanego Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (cz.1).

W szkoleniu mogą brać udział pedagodzy, psycholodzy szkolni, specjaliści z obszaru pomocowego. Niniejsze szkolenie jest bezpłatne.

INFORMACJE O PROGRAMIE:
Program Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (cz. 1) jest kierowany do rodziców i wychowawców oraz profesjonalistów, którzy pracują z rodzicami i chcą przeciwdziałać zachowaniom problemowym dzieci i młodzieży. Program ma na celu zwiększenie umiejętności wychowawczych beneficjentów oraz zmianę postaw wychowawczych rodziców/wychowawców na takie, które by zapobiegały lub minimalizowały wystąpienie zachowań problemowych/ryzykownych dzieci i młodzieży.

organizator – Dział Profilaktyki Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni
termin – 5, 6, 7 października 2020 oraz 23, 24 października 2020 w godzinach 9:00- 15:45
UWAGA: konieczne jest wzięcie udziału we wszystkich dniach szkoleniowych.

Kliknij, aby się zapisać!

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…

Skip to content