Grupa Family Connections

Family Connections – bezpłatny program warsztatów psychoedukacyjnych dla bliskich osób z chwiejnością emocjonalną lub borderline.

Kiedy bliska osoba cierpi na zaburzenie osobowości z pogranicza (BPD), cierpi także rodzina i otoczenie. Dzieje się tak dlatego, że w BPD mogą występować intensywne i burzliwe relacje z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi, może zdarzać się przechodzenie od ekstremalnej bliskości i miłości (idealizacja) do skrajnej niechęci lub złości (dewaluacji). Zmienne nastroje, zachowania wysokiego ryzyka, samobójstwo i intensywny gniew są często częścią życia osoby z BPD, a tym samym stają się częścią życia tych, którzy ją kochają.

Rodziny osób z BPD potrzebują wsparcia, treningu umiejętności, a czasem własnej terapii! Odpowiedzią na te potrzeby jest program Family Connections!

Cykl 12 dwugodzinnych spotkań rozpocznie się 30 września i będzie odbywał się w formie on-line poprzez komunikator Zoom. Spotkania będą odbywały się w środy w godzinach 8:30-10:30.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesyłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail) na maila: ewisniewska@opitu.pl.

Udział w warsztatach poprzedzony jest rozmową wstępną.

Zapraszamy!

Ewa Wiśniewska

Specjalista ds. profilaktyki, psycholog, psychoterapeuta systemowy rodzin w trakcie procesu certyfikacji, mediator. Realizator rekomendowanego programu "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców", również części dla nastolatków oraz "rodzeństwo bez rywalizacji". Doświadczenie profilaktyczne zdobywała pracując w Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień.

Możesz również polubić…

Skip to content