Family Connections w Gdyni

Jeśli bliska Ci osoba cierpi na chwiejność emocjonalną lub zaburzenie osobowości z pogranicza (borderline), a Twoją codziennością są próby radzenia sobie z jej zmiennymi nastrojami czy zachowaniami wysokiego ryzyka – zapraszamy Cię do udziału w warsztatach Family Connections.

To cykl 12 spotkań psychoedukacyjnych skierowany do bliskich osób z chwiejnością emocjonalną lub borderline (diagnoza nie jest konieczna).

Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą mieli szansę m.in. lepiej zobaczyć relację ze swoją bliską osobą, a także nauczyć się wielu nowych umiejętności m.in. uprawomacniać, rozpoznawać emocje pierwotne i wtórne oraz zarządzać konfliktem w oparciu o współpracę. Zajęcia będą odbywały się stacjonarnie – w Gdyni, przy ul. Świętojańskiej 1, raz w tygodniu, zawsze w czwartki w godzinach 8:30-10:30. Rozpoczęcie warsztatów 31.03.2022, zakończenie planowane jest na 23.06.2022.

Ważne informacje:

  • przed rozpoczęciem zajęć telefoniczna rozmowa wstępna decydująca o przyjęciu do grupy (marzec),
  • zajęcia w czwartki w godz. 8:30-10:30, Gdynia, ul. Świętojańska 1
  • dopuszczamy jedną nieobecność – gwarantuje to ukończenie programu,
  • wyłącznie dla mieszkańców Gdyni lub rodziców dzieci uczęszczających do gdyńskich szkół,
  • udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane mailowo:

Małgorzata Woźna, Dział Profilaktyki Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień, mwozna@opitu.pl (imię, nazwisko, numer telefonu, adres a-mail), tel. 537 137 217.

Małgorzata Woźna

Specjalista ds. profilaktyki uzależnień OPiTU, psycholog, w trakcie studiów psychoterapeutycznych w nurcie integracyjnym. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi, prowadzi warsztaty i szkolenia m.in. z obszaru wspierania rodziców i opiekunów w rozwoju kompetencji wychowawczych.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

Skip to content