Tydzień informacji o FASD: podcasty Robbie Seale

Jak wygląda życie opiekuna dzieci z FASD – polecamy podcasty  Robbie Seale , matki zastępczej z  20 letnim doświadczeniem opieki nad dziećmi z FASD, która stworzyła podcast FASD Family Life. Pasją Robbie jest pomaganie rodzinom zastępczym/adopcyjnym w rozwoju, ponieważ wie, że walka jest prawdziwa, a sukces możliwy. Cotygodniowe odcinki FASD Family Life omawiają wyzwania, z którymi borykają się rodziny i dostarczają skutecznych strategii poprawy spójności rodziny i lepszego zrozumienia tej złożonej niepełnosprawności.

W Gdyńskim Centrum Diagnozy i Terapii FASD oferujemy wsparcie nie tylko dzieciom z FASD, ale także ich opiekunom. Mamy nadzieję, że aktualna sytuacja epidemiologiczna pozwoli nam na wznowienie spotkań grupowych dla opiekunów – prowadzonych przez naszego specjalistę – psychologa Annę Piaskowską. Jeśli chcielibyście Państwo dołączyć zapraszamy do kontaktu

Gdyńskie Centrum Diagnozy i Terapii FASD, Ul. Morska 112b/111, Tel: 58 6677910

Robbie Seale talks about raising 4 children with Fetal Alcohol Spectrum Disorder (FASD) – YouTube

(polecamy do obejrzenia rozmowę z Robbie Seale – słaba jakość tłumaczenia w języku polskim, ale bardzo ciekawe treści). By właczyć napisy należy w ustawieniach pod filmikiem w zakładce napisy wybrać wygenerowane automatycznie, następnie – język: Polski)

Marta Rejmert-Mozol

Pedagog - Pracownik kluczowy, Gdyńskie Centrum Diagnozy i Terapii FASD

Możesz również polubić…