Czy to już uzależnienie od komputera? Bezpłatne wsparcie.

Myślisz, że Twoje dziecko spędza za dużo czasu korzystając z mediów ekranowych? Widzisz, że zaniedbuje swoje obowiązki, reaguje emocjonalnie przy próbie wprowadzenia zasad w korzystaniu z urządzeń cyfrowych? Martwisz się o to, że jest uzależnione od komputera czy telefonu?

Dział Profilaktyki Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni zaprasza na bezpłatne konsultacje ze specjalistą w ramach oferty “Poradzimy w cyfrowym świecie”.

Program jest krótką interwencją profilaktyczną realizowaną w formie konsultacji indywidualnych i rodzinnych ze specjalistą.

Oddziaływanie skierowane jest do rodziców/opiekunów dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat, wśród których występuje zjawisko problemowego korzystania z nowych technologii.

Program obejmuje 3 konsultacje ze specjalistą, na wszystkich spotkaniach obecny jest rodzic/opiekun.

Na konsultację można zapisać się telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 13:00, pod numerem telefonu: +48 518 014 959 (wypełnienie dokumentów: karty uczestnika oraz zgody RODO odbywa się bezpośrednio przed pierwszą wizytą).

Dodatkowe informacje na www.poradzimy.net  Chcesz wiedzieć więcej o grach? Pobierz informator:

Małgorzata Woźna

Specjalista ds. profilaktyki uzależnień OPiTU, psycholog, w trakcie studiów psychoterapeutycznych w nurcie integracyjnym. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi, prowadzi warsztaty i szkolenia m.in. z obszaru wspierania rodziców i opiekunów w rozwoju kompetencji wychowawczych.

Możesz również polubić…

Skip to content