III Forum Liderów Profilaktyki

Już wkrótce rozpoczynamy nabór do trzeciej już edycji Forum Liderów Profilaktyki.

Forum Liderów Profilaktyki to cykl szkoleń skierowany do nauczycieli, wychowawców, psychologów oraz pedagogów szkolnych i przedszkolnych. Celem warsztatów jest podnoszenie kompetencji uczestników w zakresie prowadzenia zajęć profilaktycznych dla dzieci i młodzieży m.in.  stosowania nowoczesnych oraz skutecznych narzędzi w pracy z uczniem i rodzicem.

W tym roku poszerzamy naszą ofertę i zapraszamy do udziału również wychowawców przedszkolnych. Z uwagi na duże zainteresowanie udziałem w Forum Liderów Profilaktyki w ubiegłych latach tegoroczne warsztaty będą realizowane w dwóch edycjach, z podziałem na program szkoleniowy skierowany do osób pracujących w szkołach oraz w przedszkolach.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję spotkać się ze specjalistami raz w miesiącu od października do maja. Jedno szkolenie obejmuje część warsztatową oraz przestrzeń na wymianę doświadczeń.

Niezmiennie podczas spotkań w ramach Forum Liderów Profilaktyki zostanie przekazana  wiedza z obszaru narzędzi oraz najnowszych rekomendacji dotyczących prowadzenia oddziaływań profilaktycznych w szkołach i przedszkolach.

Więcej szczegółów na temat naboru już wkrótce!

Ewa Wiśniewska

Specjalista ds. profilaktyki, psycholog, psychoterapeuta systemowy rodzin w trakcie procesu certyfikacji, mediator. Realizator rekomendowanego programu "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców", również części dla nastolatków oraz "rodzeństwo bez rywalizacji". Doświadczenie profilaktyczne zdobywała pracując w Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień.

Możesz również polubić…

Skip to content