Tydzień Profilaktyki: Wideo-podsumowanie

W ramach podsumowania Tygodnia Profilaktyki Uzależnień 2020 powstało nagranie z udziałem Aleksandry Rusak z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni oraz Pawła Kaczyńskiego z Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni. Obie te postaci aktywnie i sprawnie działają w obszarze profilaktyki uzależnień i zachowań ryzykownych. To właśnie razem z nimi, koalicyjnie, budujemy dobrą profilaktykę, która ma możliwość odpowiedzi na wiele problemów, pytań czy wyzwań oraz którą inspirować będzie wszystkich mieszkańców do poprawy jakości swojego życia, zdrowia i samopoczucia.

A co myślą i mówią o Tygodniu Profilaktyki Uzależnień 2020? Cóż, wszystkich myśli nie zmieścimy w jednym krótkim filmie, ale o kilku z pewnością uda się opowiedzieć. Których? Przekonajcie się sami:

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…