Zdrowa Gdynia startuje

Cieszymy się mogąc ogłosić, że strona Zdrowa Gdynia dołącza do grona naszych miejskich stron otwartych zarówno dla mieszkańców, jak i wszystkich innych osób interesujących się działaniami promującymi zdrowie i profilaktykę uzależnień.

Na naszym portalu znajdziecie Państwo informacje o różnych wydarzeniach miejskich orientujących się wokół takich tematów jak: zdrowie psychiczne, uzależnienia, zdrowe korzystanie z nowych mediów, profilaktyka uzależnień i zachowań ryzykownych… ale nie tylko. Interesuje nas wszelkie działania mające na celu podnoszenie jakości życia naszych mieszkańców i dotyczących pozytywnego oddziaływania na rozwój psychospołeczny i zdrowotny.

Zachęcamy także do kontaktu. Wierzymy, że wspólnie możemy tworzyć pozytywną profilaktykę i wspierać – zwłaszcza tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…