“Sense – jak czujesz” – szkolenia

Jako Dział Profilaktyki OPiTU organizujemy bezpłatne szkolenia w ramach programu “Zdrowe (za)granie”. Mają one przybliżyć przygotowane przez nas narzędzie – psychoedukacyjną grę karcianą “Sense – jak czujesz?”. Celem “Sense” jest stworzenie przestrzeni do rozmowy o uczuciach i rozwoju kompetencji z nimi związanych. Gra przygotowana została z myślą o dzieciach z doświadczeniem migracyjnym, ale może być wykorzystana także w różnych działaniach edukacyjnych i wychowawczych. 

Formularz rejestracji dla osób pracujących w instytucjach wsparcia, pomocy społecznej oraz innych instytucji niebędących szkołami można znaleźć pod adresem:

https://app.evenea.pl/event/sense2/

Formularz rejestracji dla osób pracujących w szkołach oraz Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych można znaleźć pod adresem:

https://app.evenea.pl/event/sense/

Podczas spotkań przekazywane będą nieodpłatne egzemplarze gry “Sense”. Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gdyńskiego Centrum Zdrowia, pochodzących ze środków UNICEF.

Więcej o “Sense” i programie “Zdrowe (za)granie”: https://zdrowagdynia.pl/sense/

Zapraszamy! Zgrajmy się w dobrych relacjach!

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…

Skip to content