Rekrutacja na XIV SEMINARIUM OPiTU „Relacje w konflikcie”

Rozpoczynamy rekrutację do udziału w XIV SEMINARIUM OPiTU „Relacje w konflikcie” – nabór potrwa do 10 października br.

Dla kogo? nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy i psycholodzy szkolni

Co? Tematyka Seminarium opracowana została z myślą o współczesnych wyzwaniach profilaktyki zdrowia psychicznego i uzależnień. Treści zostały przygotowane w intencji wspierania dzieci i nauczycieli w radzeniu sobie z problemami, które narosły w czasie pandemii COVID-19 oraz trwania konfliktu zbrojnego w Ukrainie. Stąd tytuł tegorocznej edycji wydarzenia – „Relacje w konflikcie”.

Obszary poruszane podczas wydarzenia oscylować będą wokół: zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, wartości języka w wychowaniu, przemocy symbolicznej, wspierania rozwoju psychospołecznego dzieci, tworzenia „koalicji na rzecz dziecka” w środowisku szkolnym i rodzinnym, problematyki powinności wśród nauczycieli oraz narzędziom profilaktyki uzależnień od substancji.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączeniu oraz formularzu zgłoszeniowym

Kiedy? 26 października 2022, godz. 8.00-15.00

Gdzie? Pomorski Park Naukowo – Technologiczny, sala Morska

Jak się zgłosić? Wypełnij formularz do 10 października 2022 r.z powodu dużego zainteresowania, rekrutacja zakończyła się wcześniej (brak wolnych miejsc)

Liczba miejsc ograniczona, o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń

Małgorzata Woźna

Specjalista ds. profilaktyki uzależnień OPiTU, psycholog, w trakcie studiów psychoterapeutycznych w nurcie integracyjnym. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi, prowadzi warsztaty i szkolenia m.in. z obszaru wspierania rodziców i opiekunów w rozwoju kompetencji wychowawczych.

Możesz również polubić…

Skip to content