Zadbaj o zdrowie – Gdyński Dzień Profilaktyki

Cieszymy się mogąc Państwa poinformować, że Gdyńskie Centrum Zdrowia we współpracy z NFZ i Partnerami, organizuje wydarzenie: „Zadbaj o zdrowie – Gdyński Dzień Profilaktyki”, które odbędzie się w sobotę 17 lipca w godzinach od 9.00 do 14.00 w obiekcie Gdynia Arena przy ul. K. Górskiego 8.

Wydarzenie składa się z wielu mniejszych inicjatyw, dających okazję mieszkańcom Gdyni na zadbanie o siebie, swoje zdrowie oraz ogólny dobrostan.

Zapraszamy między innymi na konsultacje: dermatologiczne znamion skórnych, kardiologiczne pocovidowe, ginekologiczne, dietetyczne, podologiczne, w zakresie chorób tropikalnych, czy ze specjalistą aktywności fizycznej.

Ale to nie wszystko! W trakcie wydarzenia można zapisać się na badania, do programu bezpłatnej rehabilitacji oraz wielu innych. Można wykonać też testy – w tym cholesterolu, glukozy, czy w kierunku przeciwciał WZW.

W ramach wydarzenia odbywać się będą szczepienia J&J i Pfaizer. Można będzie też odbyć naukę samobadania piersi i jąder, czy sprawdzić się z obszaru pierwszej pomocy.  

Zapraszamy! Dbajmy o siebie i swoje zdrowie – tak i psychiczne, jak i fizyczne.

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…

Skip to content