Przyjaciele Zippiego – szkolenie dla realizatorów

Zapraszamy gdyńskich pedagogów, nauczycieli i wychowawców do zapisu na bezpłatne szkolenie z programu rekomendowanego Przyjaciele Zippiego.

INFORMACJE O PROGRAMIE:
Program Przyjaciele Zippiego został opracowany w celu wyposażenia małych dzieci w podstawowe kompetencje społeczno – emocjonalne, które pomagają radzić sobie w sytuacjach trudnych, a w przyszłości pozwolą im dobrze funkcjonować w relacjach z innymi i unikać zachowań ryzykownych. Celem programu jest troska o zdrowie, dobre samopoczucie i dobre funkcjonowanie małych dzieci, a także zapobieganie problemom w przyszłości poprzez wyposażenie dzieci w podstawowe umiejętności życiowe, społeczne i emocjonalne, radzenia sobie z trudnościami, ze zmianą i stratą oraz rozwiązywania konfliktów.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
organizator – Dział Profilaktyki Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni
termin – 27-28 maja 2024 w godzinach 8:30- 15:30
UWAGA: konieczne jest wzięcie udziału we wszystkich dniach szkoleniowych.
lokalizacja – Biblioteka z Pasją, Gdynia
koszt: bezpłatne  |  liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Program nadaje się do realizacji w przedszkolu i szkole podstawowej (dla dzieci w wieku od 5 do 9 roku życia).

Więcej o programie na stronie www.programyrekomendowane.pl

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…

Skip to content