Gdynia zyskuje 12 nowych realizatorów Szkoły dla Rodziców i Wychowawców

Właśnie zakończyło się szkolenie dla nowych realizatorów Szkoły dla Rodziców i Wychowawców zorganizowane przez Dział Profilaktyki OPiTU. Dzięki temu w szkołach i instytucjach pomocowych odbywać się będą serie spotkań dla rodziców, dzięki którym będą mogli zwiększyć swoje kompetencje wychowawcze, wymienić się doświadczeniami, porozmawiać i zdobyć nowe narzędzia radzenia sobie z kryzysami rodzinnymi.

Gratulujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w szkoleniu, dziękujemy za cały merytoryczny wkład, którym dzieliliście się Państwo podczas naszych spotkań.

Dziękujemy także Centrum Aktywności Rodziny za użyczenie przestrzeni oraz za wsparcie organizacyjne.

Szkolenie prowadziła Ewa Węgrzyn-Jonek – specjalistka z niepublicznej placówki doskonalenia “Edukacja Teraz”, osoba o bogatym doświadczeniu, która potrafi inspirować tak i swoim podejściem, jak i wiedzą merytoryczną.

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…