Już niedługo Tydzień Profilaktyki Uzależnień 2021!

Świat co rusz staje przed nowymi wyzwaniami, ale jednego możecie być pewni: Tydzień Profilaktyki Uzależnień wraca. To już IV edycja tego wydarzenia. Także i tym razem, przez cały tydzień Gdyńska Koalicja na Rzecz Przeciwdziałania Uzależnieniom oferować będzie różnego rodzaju spotkania, warsztaty (offline i online) oraz materiały, które będzie można nieodpłatnie pobrać oraz korzystać.

Lubicie rozmawiać o bliskości? A może niepokoi Was czas, jaki Wasi bliscy spędzają online? Szukacie zdrowej równowagi, albo inspiracji, która pozwoli Wam zadbać tak i o zdrowie psychiczne, jak i fizyczne? A może chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie pomocowej Gdyni?

Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedzieliście tak, to możecie być pewni, że podczas tego tygodnia znajdziecie coś dla siebie.

Już niedługo, na portalu Zdrowa Gdynia pojawią się nowe informacje o wszystkich wydarzeniach i aktywnościach, które dla Was przygotowujemy. Odwiedzajcie nas, bo Tydzień zacznie się już 7 czerwca 2021. Pełen rozkład jazdy już niedługo.

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…

Skip to content