Gdyński Magiel Twórczy 2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XI Gdyńskim Maglu Twórczym, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2019 r. w godzinach 14.00 – 18.00 na Placu Grunwaldzkim w Gdyni. Celem imprezy jest umacnianie pozytywnych relacji społecznych poprzez prezentację twórczości osób z niepełnosprawnościami. Uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej, ośrodki wsparcia, szkoły oraz instytucje zaangażowane w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami będą prezentowały swoją działalność i twórczość artystyczną.

Ważnym elementem przedsięwzięcia jest budowanie świadomości społecznej związanej
ze społecznym postrzeganiem osób niepełnosprawnych. Patronat Honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.

Więcej informacji pod tym adresem.

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…

Skip to content