OPiTU i nowa oferta profilaktyczna: Poradzimy w cyfrowym świecie

Dział Profilaktyki Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni zaprasza na bezpłatne konsultacje ze specjalistą w ramach oferty “Poradzimy w cyfrowym świecie”.

Program jest krótką interwencją profilaktyczną realizowaną w formie konsultacji indywidualnych i rodzinnych ze specjalistą.

Skierowany jest do rodziców/opiekunów dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat, wśród których występuje zjawisko problemowego korzystania z nowych technologii.

Program obejmuje 3 konsultacje ze specjalistą, na wszystkich spotkaniach obecny jest rodzic/opiekun. W przypadku rodziców i opiekunów dzieci poniżej 9 r.ż. na pierwsze spotkanie rodzic przychodzi sam. W przypadku dzieci w wieku 9-12 lat pierwsze spotkanie odbywa się wraz z dzieckiem.

Na konsultację można zapisać się telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 13:00, pod numerem telefonu: +48 518 014 959 (wypełnienie dokumentów: karty uczestnika oraz zgody RODO odbywa się bezpośrednio przed pierwszą wizytą).

Dodatkowe informacje na www.poradzimy.net

Piotr Prósinowski

doktor nauk społecznych, pedagog, specjalista ds. profilaktyki OPiTU, autor artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących wychowania, kultury i edukacyjnej funkcji gier wideo. Współautor książki "Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo". W jego zainteresowaniach mieszą się także kultura popularna, literatura dziecięca / młodzieżowa oraz formy kreatywnego spędzania czasu przez młodzież.

Możesz również polubić…